Paauglystė – vienas sudėtingiausių, prieštaringiausių žmogaus amžiaus tarpsnių. Tai – intensyvus pokyčių metas. Paauglystė – tai kelionė iš vaikystės į suaugusiojo pasaulį. Paauglys susiduria su daugybe pokyčių savo gyvenime: besikeičiantis kūnas, savęs pažinimas bei atradimas, romantiniai santykiai. Neretai keičiasi ir santykis tarp tėvų bei vaikų, o tėvams tai sukelia nemažai nerimo ir nuogąstavimų. Paauglystės etapas yra sudėtingas ir vaikams, ir tėvams, tad šiuo laikotarpiu ypač svarbu būti kartu.

Gruodžio 4 d. kviečiame dalyvauti paskaitoje „Paauglystė. Kaip sekasi bendrauti?“, kurios metu suteiksime tėvams galimybę geriau pažinti savo paauglius, suprasti, kokius pokyčius išgyvena paaugliai, kaip su jais reikėtų elgtis ir kaip svarbu palaikyti artimus ryšius. Paskaitą ves socialinė pedagogė, pozityvios tėvystės mokymų vadovė Aurelija Zacharevičienė.

Susitikimo metu nagrinėsime šias temas:

  • Kaip suprasti, kad Jūsų vaikas jau paauglys?
  • Pagrindiniai paauglystės etapai
  • Pokyčiai, kuriuos išgyvena paaugliai
  • Dažniausios paauglių ir tėvų problemos. Kaip jas įveikti?
  • Kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu?
  • Tėvų vaidmuo paauglystės laikotarpiu
  • Ryšio su vaiku kūrimas/atkūrimas

Paskaita skirta tėvams ir globėjams, auginantiems 12-18 metų paauglius, kuriems paauglystės laikotarpis atrodo sunkiai suprantamas,  kyla klausimų kaip tinkamai pasielgti tam tikrose situacijose ar trūksta žinių, kurios padėtų pasiruošti ir išlaikyti šiltus santykius.

Laikas: 2024 m. gruodžio 4 d., 18 – 20 val.

Vieta: paskaita vyks nuotoliniu būdu.

Būtina registracija: https://forms.gle/zdrNzi5cfEwKoXsJA

Registracija vykdoma iki gruodžio 1 d. arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Vietų skaičius ribotas!

Norintys dalyvauti paskaitoje turės nuotoliniu būdu užpildyti ir pateikti dalyvio anketą bei dalyvavimo paskaitoje patvirtinimą elektroniniu laišku.

Daugiau informacijos tel. 8 5 2121453 arba el. p. [email protected]

Paskaita nemokama, įgyvendinama pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas įgyvendinamas su projekto partneriais.