Psichologo konsultacijos skirtos žmonėms, susiduriantiems su sunkumais, išgyvenantiems krizines situacijas ar siekiantiems asmeninių pokyčių savo gyvenime. Konsultacijų tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje siekiama suprasti bei spręsti su emocine savijauta ir elgesiu susijusius asmeninius bei tarpasmeninius klausimus. Psichologas remdamasis mokslinėmis žiniomis, profesine patirtimi, empatija bei bendražmogiškomis vertybėmis leidžia žmogui pasijusti priimtam, teikia palaikymą, padeda sustiprėti ir išlydi įgavus stiprybės.

Registracija konsultacijai

Registruotis galite telefonu 8 5 2121453 arba el. paštu [email protected]. Suderinsime Jums tinkamą psichologą, konsultacijos datą ir laiką.

Konsultacijos kaina

45 Eur / konsultacija. Trukmė – 50 min.

Psichologai

Konstancija Dauguvietytė
Darbo patirtis nuo 2011 m.
Suaugusiųjų, paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, tarpasmeninių santykių problemų, perdegimo, streso, nerimo, netekčių, sveikatos ir gyvenimo būdo, panikos atakų, bendravimo sunkumų, baimių / fobijų, savivertės problemų, prieraišumo, asmeninio augimo, psichologinių traumų temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Pokalbių metu kviečiu į saugią erdvę, kurioje galime drauge tyrinėti sunkumus ir rasti palaikančias stiprybes, vidinius resursus. Esant poreikiui, taikau sapnų analizės, vaizduotės, dailės terapijos, kūno pojūčių įsisąmoninimo ir atsipalaidavimo metodus“.

Kristina Girštautė
Darbo patirtis nuo 2008 m.
Suaugusiųjų, porų, šeimų, vaikų ir paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, perdegimo, tarpasmeninių santykių problemų, streso, netekčių, sveikatos ir gyvenimo būdo, nuotaikos svyravimų, bendravimo sunkumų, baimių / fobijų, savivertės problemų, skyrybų, konfliktų, priklausomybių, vaikų ir paauglių elgesio sunkumų, prieraišumo, mokymosi motyvacijos problemų, krizių ir asmeninio augimo temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Esu vienos sesijos terapijos terapeutė, traumai jautrios globos konsultantė, savo darbe taip pat taikau kognityvinės psichologijos ir dailės terapijos principus. Man svarbu sukurti ryšį ir kad asmuo saugiai jausdamasis galėtų pažinti savo jausmus, analizuoti ir spręsti kylančius sunkumus“.

Natalja Čeikuvienė
Darbo patirtis nuo 2003 m.
Suaugusiųjų, paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, krizių, netekčių, tėvystės/motinystės, įpročių keitimo (rūkymo metimo), ligos / negalios / skausmo temomis.
Konsultuoja nuotoliniu būdu.
„Mes susižeidžiame ir išgyjame santykyje. Mums reikia, kad kas nors pabūtų šalia, kai mums sunku, kai skauda. Mums reikia, kad vienas kitam pabūtume veidrodžiais. Žmogui reikia žmogaus“.

Olga Leikina
Darbo patirtis nuo 2011 m.
Suaugusiųjų, porų, šeimų, vaikų ir paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, perdegimo, tarpasmeninių santykių problemų, streso, darbo ir karjeros, nuotaikos svyravimų, bendravimo sunkumų, savivertės problemų, skyrybų, konfliktų, priklausomybių, vaikų ir paauglių elgesio sunkumų, krizių ir smurto temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Kai gyvenimo iššūkiai ar pokyčiai tampa pernelyg sudėtingi, kad pavyktų susitvarkyti patiems, kai užklumpa neviltis ar atrodo, kad niekas jūsų nesupranta, kreipkitės ir kartu ieškosime sprendimų. Psichologas gali suprasti žmogų ir jo elgesį,  padėti atrasti motyvaciją ir nepanaudotus resursus. Vien per išsikalbėjimo procesą vyksta gilesnis savęs suvokimas ir pažinimas. Esu pasiruošusi bendradarbiauti su jumis,  išklausyti, įsigilinti, suprasti, kartu su jumis ieškoti ir siekti pokyčių“.

Rūta Tetianec
Darbo patirtis nuo 2016 m.
Suaugusiųjų, vaikų ir paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, perdegimo, tarpasmeninių santykių problemų, streso, darbo ir karjeros, sveikatos ir gyvenimo būdo, nuotaikos svyravimų, bendravimo sunkumų, savivertės problemų, konfliktų, priklausomybių, vaikų ir paauglių elgesio sunkumų, prieraišumo, mokymosi motyvacijos problemų, krizių ir asmeninio augimo temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Saugiai. Jautriai. Kartu. Turbūt tokiais pirmaisiais žodžiais norėčiau Jus pasitikti. Padrąsinti ir pasakyti, kad viskas, ką jaučiate ar išgyvenate, gali būti laikina. Kviečiu pasitikėti savimi ir žengti pirmą svarbų žingsnį geresnės emocinės ir fizinės sveikatos link. Susitikime“.

Andrius Atas
Darbo patirtis nuo 1995 m.
Suaugusiųjų, porų, šeimų, vaikų ir paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, perdegimo, tarpasmeninių santykių problemų, depresijos, streso, netekčių, sveikatos ir gyvenimo būdo, panikos atakų, nuotaikos svyravimų, bendravimo sunkumų, baimių / fobijų, savivertės problemų, skyrybų, konfliktų, priklausomybių, vaikų ir paauglių elgesio sunkumų, prieraišumo, mokymosi motyvacijos problemų, krizių, smurto ir asmeninio augimo temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Mūsų gyvenimo gerovė turi savo dėsnius. Darant bet kaip, nebūtinai būna gerai. Jeigu jaučiate naštą širdyje, jeigu į neviltį varo vaiko elgesys, jeigu liūdina tarpusavio santykiai poroje, ateikite pas mane. Problemos turi savas priežastis, tačiau visada yra ir sprendimas.”

Ariana Karpovičiūtė
Darbo patirtis nuo 2001 m.
Suaugusiųjų, paauglių, porų ir šeimos konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, santykių gerinimo, vaikų auklėjimo/tėvystės, bendravimo sunkumų, savivertės problemų, tapatybės ieškojimo, asmeninio augimo, streso, nerimo, netekčių (artimojo mirtis, skyrybos, darbingumo netekimas), krizių ir smurto temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Gyvenime visi mes patiriame įvairių emocijų ir jausmų, iš kitų žmonių girdime ne tik pagyrimus ir padrąsinimus, bet ir kritiką, pastabas, atsiduriame įvairiose „nedėkingose” situacijose, kartais pasimetame, nežinome, kaip elgtis ar kaip išbūti su sunkiais jausmais. Tad noriu padrąsinti atvykti pas psichologą ir pasikalbėti apie tai!”

Marina Guptor
Darbo patirtis nuo 2015 m.
Suaugusiųjų, porų, šeimų, vaikų ir paauglių konsultavimas.
Konsultuoja emocinių sunkumų, perdegimo, tarpasmeninių santykių problemų, streso, darbo ir karjeros, nuotaikos svyravimų, bendravimo sunkumų, savivertės problemų, skyrybų, konfliktų, vaikų ir paauglių elgesio sunkumų, asmeninio augimo, vaikų auklėjimo / tėvystės temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Esu geštalto terapeutė, įsisąmoninimu grįstos psichologijos intervencijų mokytoja, savo darbe taip pat taikau kognityvinės elgesio terapijos, DIRFloortime, schemų terapijos principus. Kartais mes susiduriame su sudėtingomis gyvenimo situacijomis, su kuriomis savarankiškai susitvarkyti būna nelengva, – tokiais atvejais mums reikia profesionalios pagalbos ir palaikymo.”

Ineta Tamošiūnaitė
Darbo patirtis nuo 2019 m.
Suaugusiųjų konsultavimas.
Konsultuoja psichologinių trauminių patirčių, egzistencinių klausimų (gyvenimo prasmė, mirties baimė, nerimas ir kt.), tarpasmeninių santykių problemų, krizinių išgyvenimų (depresyvumo, neišgyvento skausmo, perdegimo), sprendimų priėmimo, savirealizacijos ir savivertės, bei gilesnio noro save pažinti klausimais.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Kai gyvenimas meta iššūkius ir apima absurdo jausmas nuo gyvenimo sunkumų, jautiesi vienas, užstrigęs, apimtas nežinomybės, kartais reikia kito. Terapinio santykio metu esu bendrakeleivė, keliaujanti po kliento gyvenimą, per kurį jis pats mane vedžioja taip supažindindamas mane su savimi, savo gyvenimo kontekstu. Toje kelionėje esu įsitraukusi ir priimanti, padrąsinanti ir tikinti, tiesianti ranką ir stojanti į kliento pusę. Kartu ieškom atsakymų ir bandom suprasti kuo remdamasis aš kuriu savo gyvenimą ir atsiduriu, ten kur atsiduriu? Tikiu, kad su kito palaikymu, nuoširdžiu rūpesčiu ir meile galime pajudėti link labiau norimo gyvenimo.”

Tatjana Voitechovič
Darbo patirtis nuo 2011 m.
Suaugusiųjų, vaikų ir paauglių konsultavimas.
Konsultuoja savęs pažinimo ir asmeninio augimo temomis, ieškant savo stiprybių ir resursų, vertybių ir gyvenimo prasmės, tinkamų sprendimų kasdieninėse arba sudėtingose situacijose, darbo ir karjeros klausimais, savivertės ir pasitikėjimo savimi, nerimo, baimių ir emocinių sunkumų, tarpasmeninių santykių, mokymosi ypatumų ir motyvacijos mokytis temomis.
Konsultuoja gyvai ir nuotoliniu būdu.
„Sprendžiant gyvenimo iššūkius ar patiriant sunkius išgyvenimus, kviečiu nelikti vienam ir kartu ieškoti sprendimų. Nepažadu, kad tai bus lengva, bet įsipareigojusi kurti saugią ir palaikančią erdvę, kurioje galėtume jaustis priimtas ir suprastas. Mano tikslas – padėti jums išreikšti savo jausmus, suprasti savo poreikius ir įveikti kylančius sunkumus, skatinti atrasti savo resursus bei stiprinti pasitikėjimą savimi. Iki susitikimų!”