Jūsų parama yra labai svarbi kiekvienam vaikui ir šeimai su kuria mes dirbame. Kaip galite padėti SOTUI ir prisidėti prie mūsų įgyvendinamų veiklų?

Skirti paramą projektui „Kartu sukurkime jaukią erdvę vaikams!“

SOTAS turi jau 15 metų veikiantį vaikų dienos centrą, kurį lanko vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų, turintys elgesio, emocinių bei mokymosi sunkumų. Mūsų dienos centre yra kuriama erdvė, kurioje vaikai gali jaustis saugūs, priimti ir vertingi, gali kurti santykį su bendraamžiais bei suaugusiaisiais, stiprinti savo socialinius įgūdžius, išgyventi vaikystę bei draugystę. Per ilgus veiklos metus dienos centre pagalbą gavo virš 250 vaikų.

Per ilgus naudojimosi metus vaikų dienos centro patalpos smarkiai nusidėvėjo. Šiuo projektu norima atnaujinti vaikų dienos centro patalpas, kad jos labiau atitiktų vaikų poreikius. Planuojame atlikti kosmetinį patalpų remontą, geriau pritaikyti erdvę, kad būtų galima patogiai mokytis, vykdyti individualias bei grupines veiklas, organizuoti maitinimą.

Kviečiame prisidėti prie vaikų dienos centro atnaujinimo skiriant paramą aukok.lt portale: https://www.aukok.lt/projektai/Kartu-sukurkime-jaukia-erdve-vaikams

Skirti finansinę paramą

Jokia finansinė parama negali būti per maža. Jeigu nusprendėte paremti mus finansiškai, tai galite padaryti:

  • atlikdami vienkartinį arba periodinį pavedimą į banko sąskaitą (AB SEB bankas, LT727044060006283529, įmonės kodas 195746022);
  • kiekvienais metais galite skirti 1,2 % GPM.

Galite prisidėti ir kitais darbais

Pavyzdžiui, skirti paramą daiktais, priemonėmis veikloms ar maisto prekėmis. Taip pat pasidalinti konsultacijomis, patarimais kaip mums tobulėti, padėti suorganizuoti paramos akcijas ar koncertus. Laukiame Jūsų pasiūlymų ir idėjų. Visada atsakome į kylančius klausimus, paaiškiname kaip naudojama parama. Siūlome pasirašyti paramos sutartį, kuri leis pasinaudoti pelno mokesčio lengvata. Susisiekite su mumis: 8 5 2121453 arba sotas.vilnius@sotas.org.