Informuojame, kad VšĮ SOTAS įgyvendina projektą „Pagalba šeimai skyrybų atveju – link stabilios aplinkos vaikui augti“, kuris yra finansuojamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Projekto tikslas – stiprinti aukšto konflikto lygio skyrybas išgyvenančias šeimas, padedant joms įveikti skyrybų krizę, spręsti ginčus dėl vaikų auginimo ir ugdymo bei mažinti neigiamą konfliktų poveikį vaikams.

Projekto įgyvendinimo metu teikiamos paslaugos:

  • Psichologo konsultacijos
  • Šeimos konferencija
  • Emociškai saugios aplinkos sukūrimas vaikui bendrauti su tėvais / vienu iš tėvų
  • Tėvų – vaikų ryšio atkūrimo paslauga
  • Savitarpio paramos grupė skyrybų patirtį išgyvenantiems ar išgyvenusiems asmenims
  • Mokymai apie šeimoje kylančių konfliktų ypatumus ir galimą pagalbą, apie neigiamą aukšto konflikto lygio skyrybų poveikį vaikui ir jų pasekmes

Paslaugas gali gauti šeimos, išgyvenančios aukšto konflikto lygio skyrybas. Aukšto konflikto lygio skyrybos –  sudėtingas asmenų, turinčių nepilnamečių vaikų (biologinių vaikų, įvaikių, globotinių (rūpintinių)), santuokos nutraukimo procesas, turintis neigiamą įtaką vaikui (‑ams) ir visai šeimai (ginčai dėl bendravimo su vaiku (-ais) tvarkos, gyvenamosios vietos, auklėjimo, fizinis ir psichologinis smurtas tarp santuoką nutraukiančių vaiko (-ų) tėvų ir (ar) prieš vaiką (‑us) ir kt.), taip pat besitęsiantys vaiko (-ų) tėvų ginčai dėl bendravimo su vaiku (-ais) tvarkos, auklėjimo ir kitų dalykų, nutraukus santuoką.

Registracija paslaugoms vykdoma telefonu 8 5 2121453 arba el. paštu: [email protected].