Kasdien stebime, kad pasaulis darosi vis mažiau nuspėjamas, aplink daug neapibrėžtumo, žmonės patiria daug streso ir nerimo. Pastaraisiais metais aplink mus vykstantys įvykiai skatina atsigręžti į save ir savo psichologinę gerovę.

Psichinės sveikatos pagrindas dedamas vaikystėje, todėl svarbu laiku ir tinkamai pradėti ugdyti psichinę sveikatą bei psichologinę savijautą lemiančias vaiko asmenybės savybes ir gebėjimus. Stiprinti vaikų ir paauglių psichologinį atsparumą labai svarbu – tai leidžia jiems efektyviau įveikti iššūkius ir išmokti reaguoti į stresą bei įvairias gyvenimo situacijas.

Liepos 8 d. kviečiame tėvus dalyvauti paskaitoje „Vaikų psichologinio atsparumo ugdymas“, kurią ves socialinė pedagogė, pozityvios tėvystės mokymų vadovė Aurelija Zacharevičienė.

Daugybė tyrimų rodo, kad vaikų gebėjimui būti atspariais daug įtakos turi tėvai, juos supanti suaugusiųjų aplinka. Tėvai yra tie suaugusieji, kurie moko vaikus savo pavyzdžiu atsispirti į savo stiprybes, išsiugdyti savikontrolės įgūdžius bei išmokti atsigauti po gyvenimo iššūkių ir būti pasiruošus ateities sunkumams.

Paskaitos tikslas – aptarti vaikų ir paauglių psichologinio atsparumo stiprinimo galimybes, gebėjimą įveikti sudėtingas situacijas pasinaudojant stiprinančiais psichologiniais, socialiniais ir fiziniais resursais, padedančiais įveikti sunkumus ir sustiprėti.

Laikas: 2024 m. liepos 8 d. (pirmadienis), 18 – 20 val.

Vieta: paskaita vyks nuotoliniu būdu.

Būtina registracija: https://forms.gle/pvGUaefFGHzmoHGBA

Registracija vykdoma iki liepos 4 d. arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Vietų skaičius ribotas!

Norintys dalyvauti paskaitoje turės nuotoliniu būdu užpildyti ir pateikti dalyvio anketą bei dalyvavimo paskaitoje patvirtinimą elektroniniu laišku.

Daugiau informacijos tel. 8 5 2121453 arba el. p. [email protected]

Paskaita nemokama, įgyvendinama pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas įgyvendinamas su projekto partneriais.