Prieš darželio lankymo pradžią tėvams kyla daug įvairiausių jausmų. Tėvai jaudinasi, ar darželyje bus suprasti ir atliepti jų vaiko poreikiai, ar tinkamai bus juo pasirūpinta, kaip vaikui seksis išbūti tarp aktyvesnių ir drąsesnių vaikų. Nauja pradžia sukelia nerimo ir būsimam darželinukui: jis pastebi neramias tėvų emocijas bei su jauduliu laukia etapo, apie kurį visi kalba šeimoje.

Rugpjūčio 5 d. kviečiame tėvus dalyvauti paskaitoje „Vaikas pradės lankyti darželį – padedame adaptuotis“, kurią ves psichologė Natalja Čeikuvienė.

Susitikimo metu kviesime prisiliesti prie labai jautrios temos ir aptarti daugelį būdų, kaip padėti sau bei vaikams. Susitikimo metu atsakysime į klausimus:

– Darželis, auklė ar buvimas su mama? Koks yra jūsų kelias?

– Ko reikia gražaus bendradarbiavimo pradžiai?

– Kokie vaiko, tėvų ir auklėtojų poreikiai adaptaciniu laikotarpiu?

– Ką daryti su mamos (ir vaiko) ilgesiu ir su kitais stipriais jausmais?

– Koks auklėtojų vaidmuo?

– Kokie terapiniai žaidimai, ritualai ir pasakos padeda?

– Kaip įvertinti ar adaptacija sėkminga? Kas, jei dar ne?

Laikas: 2024 m. rugpjūčio 5 d. (pirmadienis), 18 – 20 val.

Vieta: paskaita vyks nuotoliniu būdu.

Būtina registracija: https://forms.gle/8twmRvTUphAJV5T69

Registracija vykdoma iki rugpjūčio 1 d. arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Vietų skaičius ribotas!

Norintys dalyvauti paskaitoje turės nuotoliniu būdu užpildyti ir pateikti dalyvio anketą bei dalyvavimo paskaitoje patvirtinimą elektroniniu laišku.

Daugiau informacijos tel. 8 5 2121453 arba el. p. [email protected]

Paskaita nemokama, įgyvendinama pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis. „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas įgyvendinamas su projekto partneriais.