Skyrybos yra labai sudėtingas laikotarpis žmogaus ir šeimos gyvenime. Besiskiriančioje šeimoje ypatingai jautri yra vaikų situacija, nes skyrybos vaikui yra saugaus pasaulio griūtis, netektis, atsisveikinimas su šeima.

Spalio 3 d. kviečiame dalyvauti mokymuose „Skyrybų poveikis vaikui“, kurių metu apžvelgsime žalą darančius veiksnius ir jų poveikį vaikui skyrybų metu ir po jų, aptarsime pagrindines rekomendacijas, kaip tinkamai elgtis tėvams ir kodėl. Susitikimą ves psichologas Andrius Atas.

Mokymuose kviečiame dalyvauti asmenis, išgyvenančius skyrybų atvejį. Skyrybų atveju laikomas sudėtingas asmenų, turinčių nepilnamečių vaikų, santuokos nutraukimo procesas, turintis neigiamą įtaką vaikui ir visai šeimos aplinkai, taip pat besitęsiantys skyrium gyvenančių vaiko tėvų ginčai dėl bendravimo su vaiku tvarkos, auklėjimo ir kitų dalykų, nutraukus santuoką.

Laikas: 2023 m. spalio 3 d., 18.00 – 19.30 val.

Vieta: paskaita vyks Kalvarijų g. 159, Vilnius (2 aukštas).

Būtina registracija: https://forms.gle/8VuS8r4yXgXVikxM6

Registracija vykdoma iki rugsėjo 30 d. arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos tel. 8 5 2121453 arba el. p. [email protected]

– – –

Mokymai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Pagalba šeimai skyrybų atveju – link stabilios aplinkos vaikui augti“, kuris yra finansuojamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.