Paauglystė – vienas sudėtingiausių, prieštaringiausių žmogaus amžiaus tarpsnių. Tai – intensyvus pokyčių metas. Paauglystė – tai kelionė iš vaikystės į suaugusiojo pasaulį. Paauglys susiduria su daugybe pokyčių savo gyvenime: besikeičiantis kūnas, savęs pažinimas bei atradimas, romantiniai santykiai. Neretai keičiasi ir santykis tarp tėvų bei vaikų, o tėvams tai sukelia nemažai nerimo ir nuogąstavimų. Paauglystės etapas yra sudėtingas ir vaikams, ir tėvams, tad šiuo laikotarpiu ypač svarbu būti kartu.

Rugsėjo 22 d. kviečiame tėvus dalyvauti seminare „Paauglystė. Kaip sekasi bendrauti?“. Susitikimo metu suteiksime tėvams galimybę geriau pažinti savo paauglius, suprasti, kokius pokyčius išgyvena paaugliai, kaip su jais reikėtų elgtis ir kaip svarbu palaikyti artimus ryšius. Seminarą ves socialinė pedagogė, pozityvios tėvystės mokymų vadovė Aurelija Zacharevičienė.

Susitikimo metu nagrinėsime šias temas:

  • Kaip suprasti, kad Jūsų vaikas jau paauglys?
  • Pagrindiniai paauglystės etapai
  • Pokyčiai, kuriuos išgyvena paaugliai
  • Dažniausios paauglių ir tėvų problemos. Kaip jas įveikti?
  • Kaip rasti bendrą kalbą su paaugliu?
  • Tėvų vaidmuo paauglystės laikotarpiu
  • Ryšio su vaiku kūrimas/atkūrimas

Seminaras skirtas tėvams, įtėviams, globėjams, auginantiems 12-18 metų paauglius, kuriems paauglystės laikotarpis atrodo sunkiai suprantamas,  kyla klausimų kaip tinkamai pasielgti tam tikrose situacijose ar trūksta žinių, kurios padėtų pasiruošti ir išlaikyti šiltus santykius.

Laikas: 2023 m. rugsėjo 22 d., 17 – 19 val.

Vieta: seminaras vyks nuotoliniu būdu.

Būtina registracija: https://forms.gle/cabEB1B5ScZZJeLB6.

Registracija vykdoma iki rugsėjo 20 d. arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Vietų skaičius – ribotas!

Norintys dalyvauti seminare turės užpildyti ir pateikti dalyvio anketą bei dalyvavimo seminare patvirtinimą.

Daugiau informacijos: tel. 8 5 2121453 arba el. p. [email protected].

– – –

Seminaras nemokamas, įgyvendinamas pagal projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.