Kviečiame tėvus, planuojančius ar turinčius 0 – 3 metų amžiaus vaikų, į nemokamus Saugaus prieraišumo mokymus. Tai tęstiniai, 8 susitikimų mokymai, kurie vyks kartą per savaitę nuo 2022 m. kovo 3 d. iki balandžio 21 d. Mokymai vyks nuotoliniu būdu.

Mokymų tikslas – suteikti žinių ir patirčių, kurios stiprins tėvų gebėjimą kurti saugų prieraišumą su vaiku. Drauge ieškosime atsakymų, kaip tapti „saugiu uostu“ – atpažinti ir jautriai atliepti į esminius vaiko poreikius ir leisti jam saugiai tyrinėjant save, kitus žmones ir pasaulį užaugti savarankiška ir laiminga asmenybe.

Pagrindinės mokymų temos:

  • Ankstyvieji tarpasmeniniai santykiai ir vaiko raida;
  • Pagrindiniai prieraišumo teorijos principai, prieraišumo formavimasis ir tipai;
  • Tėvų asmeninių patirčių įtaka kuriant prieraišumą su savo vaiku;
  • Saugaus prieraišumo kūrimo ypatumai.

Mokymus veda psichologė, psichoterapeutė Konstancija Dauguvietytė, turinti 10 m. psichologės darbo patirtį. Šiuo metu konsultuoja suaugusiuosius, paauglius, globėjus ir įtėvius. 3 m. vedė raidos psichologijos seminarus Lietuvos edukologijos universitete.

Mokymų pradžia – 2022 m. kovo 3 d. (ketvirtadienis), 18 val. (trukmė – 1,5 val.)

Registracija baigta. 

Mokymų dalyviai turės užpildyti ir elektroniniu paštu pateikti dalyvio anketą. Daugiau informacijos apie mokymus ir dokumentų pildymą pateiksime užsiregistravusiems dalyviams.

Mokymai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.