Kviečiame tėvus, kurie augina paauglius nuo 10 m., į Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymus. Tai tęstiniai, 8 susitikimų mokymai, kurie vyks kartą per savaitę nuo 2022 m. sausio 17 d. iki kovo 7 d. Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Būtina dalyvauti visuose susitikimuose.

Mokymų tikslas – motyvuoti ir tobulinti tėvystės įgūdžius, suteikiant žinių apie efektyvius paauglių auklėjimo būdus ir ugdant praktinius pozityvios tėvystės gebėjimus. Susitikimai bus orientuoti į dalyvio aktualių tėvystės problemų praktinį sprendimą, grupėje aptariamos aktualios auklėjimo situacijos ir galimi tėvų sprendimai, aptariami individualūs sunkumai, dalinamasi gerąja patirtimi, skatinami naujų elgesio būdų bandymai, skatinama siekti savo elgesio pokyčių bei apie juos dalintis grupėje.

Mokymus veda psichologas Andrius Atas.

Mokymų pradžia – 2022 m. sausio 17 d. (pirmadienį), 18 val. (trukmė – 1,5 val.).

Registracija baigta.

Mokymų dalyviai turės užpildyti ir elektroniniu paštu pateikti dalyvio anketą. Daugiau informacijos apie mokymus ir dokumentų pildymą pateiksime užsiregistravusiems dalyviams.

Mokymai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.