VšĮ SOTAS kviečia tėvus į nemokamą praktinį seminarą „Kaip su vaikais kalbėtis apie lytiškumą?“, kurį ves psichologė Kristina Girštautė. Seminaras vyks nuotoliniu būdu.

Seminaras skirtas tėvams, kurie augina vaikus iki 9 metų amžiaus.

Seminaro metu aptarsime dažniausiai kylančius klausimus: nuo kada tinkamas metas kalbėtis su vaikais apie lytiškumą? Kaip reaguoti kai mažieji liečia savo lytinius organus? Kodėl svarbu, kad jie žinotų intymių kūno dalių pavadinimus? Kaip atsakyti į pirmuosius nepatogius klausimus?

Seminaro metu bus gilinamasi į priežastis kodėl nejauku kalbėti šia tema, nagrinėjama, kokie stereotipai ir baimės mus veikia, aptarsime kaip išvengti bendravimo klaidų ir kurti tokius tarpusavio santykius, kad vaikai drįstu su mumis kalbėtis intymiomis temomis bei klaustų, tartųsi, ieškodami informacijos ar priimdami svarbius gyvenimo sprendimus ateityje.

Seminaras vyks spalio 20 d. (trečiadienį), 17.30 val. (trukmė – 2 val.). Seminare galės dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai. Būtina registracija: https://bit.ly/3AtuEY0 arba telefonu  852121453.

Registracija vykdoma iki spalio 18 d. (imtinai) arba kol bus surinkta pilna dalyvių grupė. Kiekvienas užsiregistravęs į seminarą dalyvis prisijungimo nuorodą gaus registracijos anketoje nurodytu elektroninio pašto adresu. Daugiau informacijos: kristina.girstaute@sotas.org

Informuojame, kad lapkričio mėn. bus organizuojamas seminaras tėvams, kurie augina vaikus nuo 9 metų amžiaus.