Kviečiame tėvus, planuojančius ar turinčius 0 – 3 metų amžiaus vaikų, į nemokamus Saugaus prieraišumo mokymus. Tai tęstiniai, 8 susitikimų mokymai, kurie vyks kartą per savaitę nuo rugsėjo 8 d. iki spalio 27 d. Mokymai vyks nuotoliniu būdu.

Mokymų tikslas – suteikti žinių ir patirčių, kurios stiprins tėvų gebėjimą kurti saugų prieraišumą su vaiku. Drauge ieškosime atsakymų, kaip tapti „saugiu uostu“ – atpažinti ir jautriai atliepti į esminius vaiko poreikius ir leisti jam saugiai tyrinėjant save, kitus žmones ir pasaulį užaugti savarankiška ir laiminga asmenybe.

Pagrindinės mokymų temos:

  • Ankstyvieji tarpasmeniniai santykiai ir vaiko raida;
  • Pagrindiniai prieraišumo teorijos principai, prieraišumo formavimasis ir tipai;
  • Tėvų asmeninių patirčių įtaka kuriant prieraišumą su savo vaiku;
  • Saugaus prieraišumo kūrimo ypatumai.

Mokymus veda psichologė, psichoterapeutė Konstancija Dauguvietytė, turinti 9 m. psichologės darbo patirtį. Šiuo metu konsultuoja suaugusiuosius, paauglius, globėjus ir įtėvius. 3 m. vedė raidos psichologijos seminarus Lietuvos edukologijos universitete.

Mokymų pradžia – 2021 m. rugsėjo 8 d. (trečiadienis), 18 val. (trukmė – 1,5 val.)

Registracija baigta.

Mokymų dalyviai turės užpildyti ir elektroniniu paštu pateikti dalyvio anketą. Daugiau informacijos apie mokymus ir dokumentų pildymą pateiksime užsiregistravusiems dalyviams.

– – –

Mokymai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.