Kviečiame tėvus, auginančius vaikus iki 10 metų amžiaus, dalyvauti praktiniame seminarų cikle „Atsakingos tėvystės link“. Tai 5 praktinių seminarų ciklas, kurių metu bus pristatomos ir aptariamos skirtingos, tačiau tuo pačiu labai susietos tarpusavyje temos, remiantis pozityviosios tėvystės principais, atliekamos praktinės užduotys. Seminarai vyks kartą per mėnesį (su pertrauka liepos – rugpjūčio mėn.). Dalyviams nebūtina dalyvauti visuose seminarų susitikimuose, kiekvieną kartą bus vykdoma atskira registracija.

Seminarų tikslas – suburti šeimas, auginančias vaikus, kalbėti tėvams aktualiomis temomis, atskleisti ne tik teorinę, bet ir praktinę puses, pasidalinti savo asmenine patirtimi, suteikiant galimybę pažvelgti į save, savo kaip tėvo ar mamos vaidmenį iš šalies.

Seminarų temos:

  1. Pozityviosios tėvystės taikymo praktiniai aspektai
  2. Vaiko poreikių tenkinimo svarba
  3. Saugaus ryšio su vaiku kūrimas ir jo savivertės stiprinimas
  4. Paprastai apie vaiko auklėjimą
  5. Vaiko emocinio atsparumo ugdymo svarba

Seminarus ves Vilma Jarmalavičienė (socialinė pedagogė, atestuota darbuotoja pagal globėjų ir įtėvių rengimo programą GIMK, virš 10 metų dirbanti socialinėje srityje).

Pirmasis seminaras „Pozityviosios tėvystės taikymo praktiniai aspektai“ vyks nuotoliniu būdu gegužės 27 d. (ketvirtadienį), 18 val. Trukmė – 1,5 val.

Registracija baigta.