Kviečiame tėvus, kurie augina paauglius nuo 10 m. į nemokamus Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymus. Tai tęstiniai, 8 susitikimų mokymai, kurie vyks kartą per savaitę nuo vasario 23 d. iki balandžio 13 d. Mokymai vyks nuotoliniu būdu. 

Mokymų tikslas – motyvuoti ir tobulinti tėvystės įgūdžius, suteikiant žinių apie efektyvius paauglių auklėjimo būdus ir ugdant praktinius pozityvios tėvystės gebėjimus. Susitikimai bus orientuoti į dalyvio aktualių tėvystės problemų praktinį sprendimą, grupėje aptariamos aktualios auklėjimo situacijos ir galimi tėvų sprendimai, aptariami individualūs sunkumai, dalinamasi gerąja patirtimi, skatinami naujų elgesio būdų bandymai, skatinama siekti savo elgesio pokyčių bei apie juos dalintis grupėje. Būtina dalyvauti visuose susitikimuose.

Mokymus veda psichologas Andrius Atas.

Mokymų pradžia – vasario 23 d. (antradienį), 18 val. (trukmė – 1,5 val.).

Registracija baigta.

Mokymų dalyviai turės užpildyti ir elektroniniu paštu pateikti pasirašytą dalyvio anketą. Daugiau informacijos apie mokymus ir dokumentų pildymą pateiksime užsiregistravusiems dalyviams.

-//-

Mokymai nemokami, įgyvendinami pagal projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis.