Kviečiame skirti 2% SOTUI ir paremti mūsų veiklas!

Nuo 2002 metų sėkmingai padedame vaikams, jaunimui ir šeimoms. Mes tikime tuo, ką darome – ilgalaikės, tvarios, laimingą gyvenimą atnešančios gerovės kūrimu, todėl nuoširdžiai prašome skirti mums 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Turime dienos centrą ir per 12 metų padėjome daugiau nei 220 vaikų, kurių šeimos patiria ekonominių ir socialinių sunkumų. Siekiame skatinti vaikų smalsumą, pabrėžti unikalią kiekvieno vaiko vertę. Jie ateina po pamokų ir ruošia namų darbus, pavalgo, dalyvauja ugdomuosiuose užsiėmimuose, mokosi kasdienių gyvenimo įgūdžių, aktyviai leidžia laisvalaikį.

Pijaus istorija

Dešimtmetį Pijų į SOTO vaikų dienos centrą nukreipė seniūnijos socialinė darbuotoja. Berniukas gyveno su močiute ir pilnamečiu broliu, kuris turėjo rimtų elgesio problemų, Pijus pasižymėjo destruktyviu elgesiu, priežiūros ir dėmesio stoka, uždarumu, netgi bijojo valgyti kitiems matant. Pradėjus lankyti vaikų dienos centrą, berniukas mokėsi būti priimtas ir suprastas: skatinamas daugiau pasitikėti savimi, jaustis laisvai. Darbuotojai ir savanoriai jį palaikė, pagirdavo, skatino jo iniciatyvumą. Buvo galima aiškiai pastebėti, kad vaikui emocinis ryšys su darbuotojais, savanoriais ir kitais vaikais yra labai svarbus. Vasaros metu vaikų dienos centras organizavo stovyklą pajūryje. Pijui tai buvo ypatingas įvykis – dešimtmetis stovyklos metu mokėsi plaukti, jo teigimu, tai buvo pirmas prisilietimas prie tokio didelio vandens telkinio. Berniukas, stebėdamas pozityvų bendravimą tarp vaikų, darbuotojų ir savanorių, jautėsi vis saugiau. Po penkių dienų, praleistų stovykloje, močiutė pastebėjo pozityvių pokyčių – Pijus tapo atviresnis ir draugiškesnis, pradėjo daugiau šypsotis, juoktis, išreikšti jausmus ir emocijas. Berniukas pradėjo leisti sau būti vaiku, nebebijojo suklysti kitų akyse.

Instrukcija kaip užpildyti 2 % formą

2019 03 19 (2)

2019 03 19 (3)