Konstitucijos dienai (spalio 25-ajai) paminėti interneto svetainė mususeima.lt kviečia Lietuvos vyresniųjų klasių mokinius dalyvauti rašinių konkurse, tema

 

„Mano šeima.

Kokios mintys kyla perskaičius Lietuvos Respublikos Konstitucijos 38 straipsnį?“


LR Konstitucijos 38 straipsnis skelbia: „Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu. Valstybė registruoja santuoką, gimimą ir mirtį. Valstybė pripažįsta ir bažnytinę santuokos registraciją. Sutuoktinių teisės šeimoje lygios. Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti. Vaikų pareiga – gerbti tėvus, globoti juos senatvėje ir tausoti jų palikimą.“

Konkursas rengiamas š.m. spalio 25 – lapkričio 25 d. ir jame kviečiami dalyvauti visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 9 – 12 klasių bei gimnazijų I-IV klasių moksleiviai. Organizatoriai rašinių lauks iki 2011 m. lapkričio 25 d. el. paštu [email protected] arba adresu: Aušros vartų g. 12, LT-01303 Vilnius (su prierašu „Konkursui“).

Trys geriausių darbų autoriai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais – skaitmeniniais fotoaparatais. Konkurso nugalėtojai bei kiti geriausių rašinių autoriai taip pat bus pakviesti į apdovanojimų renginį, kuris planuojamas 2012 m. sausio 20 d. Seimo rūmų Konstitucijos salėje.

Konkurso nuostatus galima rasti internetinėje svetainėje www.mususeima.lt. Čia taip pat bus skelbiami konkurso prizinių vietų nugalėtojai ir informacija apie apdovanojimus.

 

Organizatoriai visiems mokiniams linki kūrybinės sėkmės!

 

Apie svetainę

www.mususeima.lt – tai pirmasis Lietuvoje specializuotas informacijos portalas šeimoms. Čia galima rasti visą šeimoms aktualią informaciją – pradedant teisės aktais, psichologo patarimais ir baigiant šeimos ekonomikos skyriumi bei pramogomis.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Editą Balsytę, svetainės www.mususeima.lt administratorę

Tel.: 8 673 77345

El. p.: [email protected]