Paremkite darbą su vaikais!

 Kviečiame prisidėti prie mūsų darbo su vaikais skiriant 2 %!

Pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą kiekvienas nuolatinis LR gyventojas gali skirti per kalendorinius metus gautų pajamų jau išskaičiuotą pajamų mokesčio dalį (iki 2 procentų) ir paremti pasirinktą subjektą, turintį teisę gauti paramą.

Kviečiame skirti 2% SOTUI ir paremti vaikų dienos centrą. Šiais metais surinktas lėšas skirtume:

  • Vasaros stovyklai prie jūros;
  • Ekskursijoms;
  • Ugdomųjų užsiėmimų priemonėms.

Kas yra vaikų dienos centras?

Dienos centre lankosi vaikai, kurių šeimos patiria įvairių ekonominių ir socialinių sunkumų. Vaikai ateina po pamokų ir ruošia namų darbus, pavalgo, dalyvauja ugdomuosiuose užsiėmimuose, mokosi kasdienių gyvenimo įgūdžių, o surinkus papildomų lėšų gali stovyklauti prie jūros, vykti į išvykas. Kokį poveikį tai daro vaikams?

Pavyzdžiui, dienos centrą pradėjo lankyti 10 metų berniukas, vardu Mantas. Mantui sunkiai sekėsi mokykloje – mokytojai kviesdavo socialinę pedagogę po 3 kartus per pamoką, kad išsivestų Mantą dėl netinkamo elgesio. Pradėjus lankyti mūsų dienos centrą, pasak socialinės pedagogės, berniuko elgesys ėmė sparčiai keistis. Po kelių savaičių socialinės pedagogės pagalbos Mantui reikia tik kartą per savaitę. Mantui lengviau susikaupti pamokų metu, pagerėjo jo santykiai su bendraklasiais ir mokytojais.

KVIEČIAME PRISIDĖTI PRIE MANTO IR KITŲ VAIKŲ GEROVĖS.

 

Instrukcija kaip užpildyti 2 % formą

Elektroninis būdas

Paštu